На Рівненщині презентували відеоролик про захист прав

Активісти громадської організації «Кримська діаспора Рівненщини» презентували для жителів області відеоролик про захист прав. Він, зокрема, про те, як варто поводитися при затриманні та за яким номером можна викликати безкоштовного адвоката.

По суті, це лаконічна правова консультація, яка допоможе захистити себе. Адже біда в тому, що багато хто не орієнтується в цих питаннях. Натомість затримання може трапитися з кожним – і з підлітком, який катається на скейті, і з домогосподаркою. Тим часом люди погано обізнані й щодо послуги безкоштовного адвоката. Зазвичай коли у затриманих питають, чи потрібен адвокат, вони відмовляються, бо вважають, що це платно. Але насправді його робота вже оплачена, пояснює керівник ГО «Кримська діаспора Рівненщини» Ельвіра Шиліна.

Наразі активісти громадської організації втілюють проект «Моніторинг надання послуг Регіональними центрами безоплатної вторинної правової допомоги при затриманні громадян». Вони хочуть не лише дослідити ситуацію, а й покращити рівень обізнаності жителів Рівненщини у цій сфері. Саме для цього правозахисники і розробили відеоролик.

Нагадаємо, що даний проект реалізується за підтримки Європейського Союзу, в межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив», що співадміністується РОГО «Комітет виборців України».

 

Вам також може сподобатися