На Рівненщині підбивають підсумки моніторингу проекту МОЗ та Світового банку


Під час моніторингу спільного проекту Міністерства охорони здоров’я та Світового банку, який спрямований на поліпшення охорони здоров’я, порушень не виявили. Про це нашим журналістам повідомив регіональний представник Київської школи економіки Юрій Дюг.

За його словами, Світовий Банк ретельно відстежує на що саме направляють гроші, які надають області в якості позики. До контролю закликають долучити і громадськість. Загалом в медичну галузь Рівненщини, за час проекту, планують направити 25 мільйонів доларів США, дев’ять з яких уже виділили.

– Зараз, насправді, по тому обладнанню, що поставлено, таких ризиків нема. Воно справді працює. Ми ходили, перевіряли, показували один раз, другий раз без попередження, але ризики такі можуть бути, що десь в якійсь там лікарні, привезли той УЗІ-апарат… Ну, його поставили…А нащо? Бо є тут ще цей недобитий. То це може бути, це треба контролювати і власне це буде завдання для кожного мешканця тієї громади, щоб ту послугу отримувати, – розповідає Юрій Дюг.

Вам також може сподобатися