“Антикорупційний моніторинг” навчив працівників Рівненської ОДА надавати електронні послуги

4267

Невдовзі Рівненська ОДА приступить до роботи в он-лайн режимі. Саме для цього посадовці адміністрації пройшли навчання щодо запровадження порталу державних послуг IGOV. Про практичні методи застосування системи розповів виковначий директор ГО «Антикорупційний моніторинг» Юрій Дюг.


«Процес підготовки до впровадження IGOV – на фінішній прямій. Запровадження сервісу контролює особисто голова адміністрації Олексій Муляренко. Структурні підрозділи Рівненської ОДА визначили посадових осіб, котрі будуть відповідати за подання та оновлення інформації. Наразі уточнюється перелік послуг, які будуть надаватися через систему», – розповів радник голови Рівненської ОДА Сергій Мініч.
Так, уже з липня мешканцям Рівненщини не потрібно буде стояти в чергах, щоб подати або отримати довідку чи ліцензію. Вони це зможуть зробити через Інтернет – завдяки електронній системі послуг IGOV.

427
«Якщо ми можемо зробити процес надання державних послуг зручнішим для громадян, то маємо використати всі можливості для цього. Рівненська облдержадміністрація зробить усе, щоб перехід на IGOV був корисним для людей», – наголосив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Нагадаємо, офіційний старт запровадження IGOV – у липні.

Вам також може сподобатися