Обласний пенсійний фонд та громадські активісти закликають бізнес активніше брати участь у тендері на закупівлю паперу

393038_556904384349732_1115241655_n

Голова комітету з конкурсних торгів ГУ Пенсійного фонду України в Рівненській області Василь Пасічник та керівник громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук звертаються до представників бізнесу з пропозицією активніше подавати свої заявки на тендери, які проводить управління. Обіцяють прозорість та чесність витрачання бюджетних коштів. Найближчий «ідеальний» тендер – це закупівля паперу на загальну суму до 225 000 гривень.

За словами керівника ініціативи «За чесний тендер» Святослава Клічука, державні закупівлі в Україні, не зважаючи на багато позитивних змін як у законодавстві так і у практиці проведення, все ще лишаються тією сферою, яка не викликає достатньої довіри у суспільства. Люди вважають її корумпованою, адже таке ставлення формувалося роками. Нині громадські активісти, разом з різними розпорядниками бюджетних коштів, намагаються зламати ці стереотипи та підвищити рівень конкуренції за кошти платників податків.

пасічник

Голова комітету з конкурсних торгів, перший заступник начальника ГУ ПФУ в Рівненські області Василь Пасічник каже, що йому подобається така ідея, адже управління зацікавлене у прозорому та чесному проведенні тендерів, на рівні з ефективною закупівлею, в даному випадку – якісного та недорого паперу.

Юристи ініціативи «За чесний тендер» зверталися до потенційних учасників аби ті переглянули умови закупівлі, самі проаналізували тендерну документацію. Провівши таку роботу стверджують, що у тендері не виявлено жодних дискримінаційних умов і це дозволяє усім бажаючим брати участі у чесній закупівлі, тепер слово за бізнесом.

Сам же тендер, точніше розкриття тендерних пропозицій, заплановано на 29 червня. Детальніше про умови та перелік документів можна дізнатися за посиланням.

Діяльність проводиться в рамках проекту «За чесний тендер на Рівненщині та Волині», що реалізовується Рівненським агентством журналістських розслідувань, за підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження». Метою проекту є – сприяння та контроль над прозорістю організації та проведення тендерів на Рівненщині та Волині для ефективнішого використання коштів громади.

 За детальнішою інформацією звертайтеся – Святослав Клічук 096-006-89-23

Василь Пасічник, голова комітету з конкурсних торгів, (0362) 26-96-48

 

Вам також може сподобатися