Зірковий дерибан-2: депутати Рівнеради хочуть віддати елітну землю засекреченим сусідам екс-заступника мера Рівного

хілз

У четвер сесія Рівненської міської ради розглядатиме понад 300 питань порядку денного. Більше 80 відсотків із них – земельні. Після скандалу з розподілом 200 ділянок у масиві Макарова-Пржевальского міська влада вирішила змінити тактику. «Жирні» ділянки спробували заховати серед рутинних питань. І зрозуміло, чому. Міські обранці планують безкоштовно роздати щонайменше 7 земельних ділянок в елітному районі «Беверлі Хілз», де по сусідству мешкає еск-застуник міського голови Рівного Андрій Філін. Можливо, саме тому підлеглі Володимира Хомка в проектах рішень незаконно вирішили приховати зірочками всю інформацію про власників земельної ділянки та про неї саму.

Головна «земледерибанна» контора Рівного – управління капітального будівництва – продовжує свою благодійну діяльність із допомоги ділянками всім «малозабезпеченим», «пільговикам», і просто глибоко розчарованим в ідеалах рівнянам. Майже рік УКБ намагається проштовхнути через сесію виділення 200 ділянок у житловому масиві Макарова-Пржевальского так званому кооперативу забудовників, серед пайовиків якого – прокурори, судді, офіцери СБУ, депутати міської та обласної ради, народні депутати та їх родичі. Однак депутати Рівненської міської ради на кожному засіданні сесії цьогоріч  відмовляють прохачам Макарова-Пржевальского у безкоштовному виділення земельних ділянок. Попри принципову позицію депутатів, УКБ продовжує ставити ці питання в порядок денний. І до того ж  пакетами з захованими в них ділянками депутатів і суддів. Кажуть, що таке голосування – ще й принципова вимога міського голови. Для чого з впертістю осла виносити ці непрохідні питання на сесії? Зімітувати бурхливу діяльність перед пайовиками кооперативу? Бажання зламати депутатів через коліно?  Тим часом УКБ почало готувати запасний план для ділянок на Макарова-Пржевальського – продовження договорів оренди.  Адже попередні закінчуються в жовтні цього року. Нові договори – річ для пайовиків неприємна (1 тис. грн. у місяць), але дає змогу пережити розголос і скандал, а потім тихенько «пропихнути» потрібне питання в купі іншими на якомусь засіданні за рік-два.

Власне,  такий метод – досить поширена практика для Рівнеради та УКБ. Так, на засіданні в четвер, 14 липня, депутатам пропихатимуть хвости з попереднього “жирного” масиву – «Беварлі Хілз» у районі Костромської. Схоже, робитимуть це з нахабністю. Адже жодної інформації про власників будинків, орендарів земельних ділянок у реєстрах нема.  Зазначається лише, що форма власності не визначена. Відповідно до даних геокадастру, чудові будиночки побудовані власниками на землі, яка навіть їм не належить, і договорів оренди немає. Так виходить?

Незважаючи на значний суспільний резонанс, підлеглі міського голови Рівного аж ніяк не сприяють публічності в розподілі цих ділянок. На сайті в розділі “Проекти рішень Рівнеради” опубліковані проекти рішень щодо 7 ділянок на «Беверлі Хілз». До того ж із грубими порушеннями. Володимир Хомко з підлеглими незаконно вирішили приховати зірочкам всю інформацію про власників земельної ділянки та про саму ділянку.

Microsoft Word - 22218 Microsoft Word - 22696

Які ж ділянки хочуть передати депутати і що на них знаходиться?

1

вул. Новобармацька, 8 – на кадастровій карті немає нанесеної земельної ділянки та жодних договорів оренди.

2

Вулиця Григорія Горбачевського, 8, – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня.

5

Вулиця Євгена Борового, 6 – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня.

3

Вулиця Є. Борового, буд. 7 – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня.

 6

Вулиця Євгена Борового, 9 – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня.

Без назви-4

Вулиця Бориса Степанишина, 15 – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня.

4

Вулиця Буковинська, 46 – тип власності невизначений, інформація про власника чи орендаря відсутня.

Тим часом власниками ошатних котеджиків дуже поталанило з сусідами. Адже майже паркан у паркан з ними живе колишній заступник міського голови Рівного з питань будівництва і архітектури Андрій Філін, який торік звільнився з займаної посади.

1373554351-random3756-11_07_13

Андрій Філін

Без назви-7

Пан Андрій не тільки давно встиг завершити будівництво і обжитися, а й вже приватизував земельну ділянку. Відповідно до реєстру речових прав на нерухоме майно, 28 грудня 2015 року право власності на 10 соток за адресою: вулиця Буковинська, 38 зареєстровано за наступними особами: Філін Оксана Сергіївна та Філіна Людмила Прокопівна.

Проголосують за таємні ділянки “одобрямсом” чи таки змусять чиновників відкрити всю правду – ось головний тест для депутатського корпусу Рівнеради.

Вам також може сподобатися