За рік у InfoHub відбулося близько 200 подій – у свій день народження активісти презентували результати роботи

15073347_10207916755257545_6125849087192249360_n

У Інформаційно-освітньому просторі InfoHub за рік було проведено 169 подій, які об’єднали близько 30 громадських організацій та було залучено 101 спікер з різних міст України та з-за кордону. Крім того у InfoHub було проведено 36 прес-конференцій, – такі цифри озвучили ініціатори створення освітнього середовища у перший день народження.

Як розповідає директор ІnfoHub Вікторія Серветник, впродовж року вдалося налагодити співпрацю з більш як 30-ма громадськими організаціями України та об’єднати ініціативних та активних людей навколо ідеї зробити місто кращим.

– Ми прагнемо донести до людей думку, що місто – це не тільки моя квартира це я і я будую це місто. Тому ми працюємо над тим, щоб стимулювати громаду долучатися до проектів і тим самим покращити своє місто. Коли ми об’єднуємо зусилля для розбудови нашого міста в якому проживаємо, ми пришвидшуємо процес вирішення проблем та допомагаємо створити просторове середовище взаємодії. 15 листопада минулого року ми розпочали свою діяльність та підготували приміщення для проведення заходів. Наша команда складається з 10 людей – це однодумці, яким небайдужа доля нашого міста. Крім того, ми долучаємо експертів з різних міст, які діляться власним досвідом втілення проектів у життя, – наголосила Вікторія Серветник.

 Андрій Токарський, один з засновників освітнього простору наголошує, що лише об’єднавши зусилля, можна ефективно розвивати місто.

– Ми прагнемо об’єднати за одним столом посадовців, представників бізнес-сектору та мешканців і почати конструктивний діалог. Сьогодні важливо не лише критикувати, а й брати відповідальність та приймати участь в управлінні своїм містом. Одним із інструментів став Громадський бюджет Рівного. Громадська мережа ОПОРА вже працює 11 років і тривалий час ми здійснювали моніторинг, готували власні пропозиції. Але розуміли, що часто нас недостатньо, щоб пропозиції були втілені в життя. Ми шукали форму роботи, яка допоможе об’єднати різні сторони задля напрацювання прогресивних та ефективних рішень. Це стало ідеєю та поштовхом для створення освітнього простору InfoHub, як платформи для комунікації, навчання та просвітництва.

Отож, попереду ще багато планів та проектів, покликаних створити комфортне місто з прогресивними посадовцями, ініціативними мешканцями та відповідальним бізнесом.

Вам також може сподобатися