У Рівному на тренінгу “Чесно” розкажуть як контролювати суддів

slayder

3 квітня 2018 року «ЧЕСНО. Фільтруй суд» проведе у Рівному тренінг з впливу на судову реформу на місцях. Учасники тренінгу дізнаються: що таке суддівська недоброчесність, перевірені інструменти контролю роботи суддів, де шукати інформацію про суддів, підводні камені поширення інформації про суддів, як громадянин може долучитися до очищення судової системи. Зареєструватися до участі можна за посиланням:  bit.ly//workshop_chesnosud2018.

До участі у тренінгу запрошуються представники громадянського суспільства, волонтери, журналісти, активні студенти. Прийом анкет завершується за 6 днів до початку тренінгу.

Тривалість тренінгу 6 годин (09:30 – 15:30). Тренінг будуть проводити експерти кампанії «ЧЕСНО.Фільтруй суд!». Відбір учасників буде відбуватися на конкурсній основі на принципах неупередженості та гендерної рівності. Про результати відбору та місце проведення буде повідомлено за 4 дні до заходу. Важливо: до участі будуть відбиратися лише учасники в межах своїх областей.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори забезпечують відібраних на конкурсній основі учасників харчуванням та відшкодовують витрати на проїзд в межах області.  Додаткова інформація за електронною адресою

Під час практичного тренінгу учасники дізнаються:
– що таке суддівська недоброчесність, чому і як це поняття виникло в Україні та як з нею можна боротися;
– які існують практичні й перевірені інструменти громадського контролю роботи суддів на місцях;
– де шукати інформацію про суддів, як її опрацьовувати та використовувати;
– які існують підводні камені поширення інформації про суддів;
– як уникнути дифамаційних та інших ризиків поширення інформації про суддів;
– яким чином громадянин може долучитися до очищення судової системи від недоброчесних суддів.

Вам також може сподобатися